Koberce-Metraz.cz

Levné a kvalitní koberce Praha, podlahové krytiny

Zde se můžete podívat na široký výběr koberců, podlah, PVC, a dalších produktů za velmi výhodné ceny. Naše společnost se zabývá profesionálním poskytnutí služeb ve Vašem podlahovém světě. Pracujeme hlavně v okolí města Praha. Koberce metráž - koberce na míru.

Koberce už nemusíte nikde shánět na prodejnách a objíždět tak nesmyslné množství obchodů. Stačí pouze, když si předběžně vyberete koberce nebo podlahy přímo na našich stránkách a my přijedeme, zaměříme a v klidu z domova vyberete materiál, který se Vám bude líbit.

obr obr obr

Na požádání děláme i speciální zakázky a snažíme se vždy našim zákazníkům splnit jejich požadavky. Vždy se můžete poradit s našimi profesionálními obchodníky, kteří Vám pomohou s Vaším výběrem a doporučí Vám ty nejvhodnější produkty tak, aby Váš interiér byl tím pravým domovem.

Samozřejmostí je poradenství a cenová kalkulace přímo na místě. Návštěvu je vždy nutné si předem domluvit telefonicky, nebo pomocí e-mailu v záložce kontakty. Koberce Praha - podlahové krytiny Praha, koberce metráž Praha.

Vybrali jste koberec a nemáme správnou šíři? Nevadí, umíme zařídit. Vytvoříme třímetrovku ze čtyřmetrovky a čtyřmetrovku z pětimetrové. Cena za m2 se zvýší pouze o 15-20%, dle typu koberce. Koberce Praha.

Pojízdná vzorkovna

Fortesse SDE New 12

Fortesse SDE New 12
Koberce - Zátěžové
450,- s DPH
405,- při pokládce
Doba dodání 3 až 5 dní

Rambo 14

Rambo 14
Koberce - Zátěžové
115,- s DPH
104,- při pokládce
Doba dodání 3 až 5 dní

Novilon Nova - Nova 5191

Novilon Nova - Nova 5191
PVC - Zátěžové
535,- s DPH
482,- při pokládce
Doba dodání 3 až 5 dní
Facebook